background
Biografia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stypendystka programu Erasmus w Università degli Studi di Bari Aldo Moro. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie Chorób Wewnętrznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie (Oddział Gastroenterologii).

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń internistycznych, w szczególności chorób cywilizacyjnych (do najpowszechniejszych zaliczają się nadciśnienie tętnicze, insulinooporność oraz cukrzyca, ale również nadwaga czy otyłość). Powyższe choroby towarzyszą, ale i bywają często przyczyną zaburzeń neurologicznych, dlatego też niezmiernie ważne jest ich właściwe kontrolowanie.

Za nadzwyczaj istotne uważam holistyczne podejście do zdrowotnych problemów pacjenta, spojrzenie całościowe, zamiast leczenia pojedynczych jednostek chorobowych. Jestem także pasjonatką medycyny stylu życia, dzięki której możliwe jest zarówno zapobieganie jak i wspomaganie leczenia chorób poprzez modyfikację codziennych nawyków i odpowiednią motywację pacjenta do zmiany swojego życia na lepsze.

Ze względu na doświadczenie w leczeniu pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego zapraszam również do konsultacji w tym zakresie.

Przyjmuję pacjentów w języku angielskim i włoskim.