background
Biografia

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od 2009 roku pracuję jako starszy asystent w Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie. Praca z najtrudniejszymi przypadkami klinicznymi pozwoliła mi wyspecjalizować się w terapii z pacjentami po udarach mózgu, stwardnieniem rozsianym oraz pacjentami bólowymi.
W swojej praktyce zajmuję się leczeniem problemów z narządem ruchu, przywracaniem do maksymalnej sprawności chorych oraz poprawy ich funkcjonowania w życiu codziennym. Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz kursach doszkalających. W ten sposób zająłem się obszarem technik manualnych, a  szczególnie neuromobilizacji.
Kluczowym dla mnie pozostaje przyniesienie ulgi w bólu pacjentów ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa i stawów, a także napięciem mięśni. Oprócz technik manualnych, z powodzeniem stosuję technikę rozciągania tkanek miękkich – poizometryczną relaksację mięśni, która rewelacyjnie sprawdza się w stanach wzmożonych napięć mięśniowych i przykurczów.