background

Zespół

Jesteśmy nowoczesnym centrum terapii chorób neurologicznych oraz cywilizacyjnych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów skutecznie diagnozuje i leczy wielopłaszczyznowo, z jednoczesnym indywidualnym podejściem do pacjenta.

member img
Dorota Korzeb

Specjalista neurolog

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób neurologicznych, przede wszystkim bólu ostrego i przewlekłego różnego pochodzenia. Za najważniejsze uważam indywidualne podejście do pacjenta i kompleksowe spojrzenie na każdy przypadek.

member img
Justyna Wójcik

Specjalista chorób wewnętrznych

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Pracuję w oparciu o zasady medycyny stylu życia, która cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta opierając się zarówno na tradycyjnej farmakoterapii, jak i postępowaniu niefarmakologicznym.

member img
Kinga Kądziołka

Specjalista neurolog

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób neurologicznych. Szczególnie istotna jest dla mnie profilaktyka oraz szybko wdrożone i skuteczne leczenie według założeń "medycyny opartej na faktach".

member img
Maciej Sypiański

Fizjoterapeuta

Praca z najtrudniejszymi przypadkami klinicznymi pozwoliła mi wyspecjalizować się w terapii z pacjentami po udarach mózgu, stwardnieniem rozsianym oraz pacjentami bólowymi.

member img
Michał Furgał

Specjalista neurolog

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób neurologicznych. Wieloletnia praca w Oddziałach Neurologii sprawiła, że szczególnym zainteresowaniem obdarzyłem profilaktykę i leczenie chorób naczyniowych, a w ostatnim czasie swoją uwagę skupiam również na powikłaniach po przebyciu Covid-19